محدودیتی در ارسال مقاله برای نویسندگان وجود ندارد.
دبیرخانه تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه ای(مدظله العالی) درشبکه اجتماعی سروش کانالی با عنوان: tademam@ راه اندازی کرده است که کانال رسمی چهارمین همایش می باشد و در صفحه اصلی سایت لینک ورودی به آن درج شده است، از طریق مدیر این کانال mahmoudbagheri@ می توانید پرسش های خود را مطرح نموده و بصورت برخط(آن لاین) پاسخ های خود را دریافت نمائید.
سلام علیکم؛ پذیرش مقاله به تنهایی امتیاز منحصر به خود را دارد که مدرک آن نیز ارائه خواهد شد ولی در صورتیکه از نویسنده مقاله برای ارائه مقاله در پیش همایش و یا در همایش دعوت گردد، بابت ارائه مقاله در همایش نیز مدرک معتبر از سوی مدرک علمی جهاد دانشگاهیISC ارائه خواهد شد.
سلام علیکم؛ داوری مقالات بدون نام است و عنوان نویسندگان در مقاله تاثیری بر روند داوری ندارد. البته نگارش مقاله و یا تقویت بار علمی مقاله با استفاده از اساتید، حسن غیر قابل اغماضی است که در صورت استفاده از ایشان می توانید از آن بهرمند شوید.
شیوه نامه نگارش مقاله چهارمین همایش تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه ای(مدظله العالی)، در بروشور همایش بطور تفصیلی بیان شده است و می توانید در نشانی زیر آن را بیابید: http://yon.ir/yGcjg
با توجه به اینکه این همایش در پایگاه علوم استنادی جهان اسلام نمایه شده است، پذیرش مقاله در این همایش حائز امتیاز برای هیات های علمی و مصاحبه های دکترا خواهد بود. شایان ذکر است تعداد بالای حامیان این همایش، که در مدرک دبیرخانه ذکر شده است می تواند برای داوطلبان دکترا نیز مورد استناد و استفاده قرار گیرد.