دیدار با رییس دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور همراه با حوزه علمیه سراسر کشور و دانشگاه آزاد اسلامی از مجموعه های علمی معظمی است که در صدر فهرست حامیان علمی-معنوی چهارمین همایش تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه ای(مدظله العالی) قرار دارد. در ادامه طرح دیدار با مسئولین دانشگاهها و مراکز علمی حامی چهارمین همایش تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی)، دیدار با جناب دکتر  محمدرضا زمانی، رییس دانشگاه پیام نور و معاونین دانشگاه با دبیرخانه همایش در دستور کار قرار گرفت.
۲۰۱۸۰۶۱۲_۱۲۲۳۲۲.jpg
در این دیدار صمیمانه، حجت الاسلام علی اصغر صدری رئیس ستاد اجرایی همایش و رئیس اداره عقیدتی سیاسی ساصد گزارشی از اهداف و برنامه های اجرا شده در دبیرخانه را ارائه داد و در ادامه دکتر رحمان لطفی مرزناکی رئیس دبیرخانه و دبیر همایش چهارم به توضیح روند اجرایی سه همایش برگزار شده پرداختند و  فرایند برگزاری چهارمین همایش را تشریح کردند. ایشان در ادامه توضیحات خود با عنایت به ظرفیت خوب دانشگاه پیام نور دو موضوع را مطرح کردند، اول اینکه فرصتی برای برگزاری جلسه ای به منظور آشنایی با همایش و ترغیب نویسندگان به نگارش مقاله در دانشگاه فراهم گردد و دوم اینکه از ظرفیت های دانشگاه برای جذب مقالات بیشتر و علمی تر بهره برده شود.
۲۰۱۸۰۶۱۲_۱۲۲۵۵۰.jpg

دکتر محمد هادی امین ناجی، معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور ضمن خوش آمد گویی و ابراز علاقه از این ارتباط، بیان داشتند که ظرفیت های خوبی در دانشگاه فراهم است تا زمینه حضور بیشتر اساتید و دانشجویان در این همایش فراهم شود. به همین منظور در نظر گرفته ایم تا در تاریخ 6 تیر ویدئو کنفرانسی برای ایشان در سراسر کشور برگزار نمائیم تا با استفاده از این بستر جلسه مورد نظر خود را برگزار نمائید.
۲۰۱۸۰۶۱۲_۱۲۲۳۱۹.jpg
ایشان در ادامه با بیان اینکه دانشگاه دانشجویان خارجی نیز دارد و در کشور افغانستان نیز شعبه ای از دانشگاه هست ابراز امیدواری کردند تا با تبلیغات و اطلاع رسانی ایشان را نیز به حضور در این همایش با نگارش مقاله تشویق نمایند.
رئیس دانشگاه نیز در انتها با ابراز خرسندی از این جلسه، خواهان همکاری همه جانبه دانشگاه با مجموعه وزارت دفاع شدند و آمادگی خود را برای برگزاری یکی از نشست های تخصصی همایش در مجموعه دانشگاه پیام نور اعلام کردند.

۲۰۱۸۰۶۱۲_۱۲۳۷۴۷.jpg

دسته بندی: 
گزارش

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

کد امنیتی

لطفا کد زیر را وارد نمایید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.