چهارمین پیش همایش تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه ای (مدظله العالی)، به میزبانی دانشگاه پیام نور در شیراز برگزار گردید.

این پیش همایش در روز چهارشنبه  ۳۰ آبان ماه با حضور دانشجویان و اساتید دانشگاه و همکاران صنایع دفاعی در شیراز برگزار شد.
حجت الاسلام یاربیگی ارشد عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در فارس، ضمن خیر مقدم به حضار با بیان نقطه نظرات خود در باب اندیشه دفاعی امام خامنه ای(مدظله العالی) و بیان ظرفیت های صنایع دفاع در این استان و استان های همچوار، اظهار امیدواری کردند که تداوم رابطه بین دانشگاه و مراکز صنعتی آثار برکات علمی خود را به همراه داشته باشد.
IMG_0633.JPG
سخنران بعدی جناب دکتر صیف رییس دانشگاه پیام نور استان فارس بودند که با ابلاغ سلام ریاست دانشگاه پیام نور و ابراز خرسندی از برگزاری چنین همایشی در دانشگاه، ضمن بیان ظرفیت های علمی دانشجویی و اساتید دانشگاه از تداوم این ارتباط استقبال کردند.
سخنران مدعو این همایش آیت الله رضوی اردکانی امام جمعه موقت شیراز، بودند، ایشان به بررسی تطبیقی اندیشه دفاعی در اسلام و رهبری، به تاثیر این اندیشه در منطقه پرداختند.
IMG_0677.JPG
جناب دکتر غلامحسین زارع عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز و جناب دکتر علی شیرازی عضو هیات علمی دانشگاه دولتی شیراز و جناب دکتر محسن جاجرمی از سوی دانشگاه پیام نور شیراز به عنوان داوران این پیش همایش در پنل داوری حضور یافتند.
IMG_0762.JPG
مقالات ارائه شده جناب آقای قربانی از یاسوج،  جناب آقای محمد صادق گودرزي شیراز، جناب آقای محمد رضا مختاری از اصفهان، جناب آقای عارف بهروز از یاسوج، جناب آقای حسن صادقی از شیراز را مورد نقد و بررسی قرار دادند.
این همایش با استفاده از فن آوری ویدیو کنفرانس، در کلیه دانشگاههای پیام نور استانها قابلیت حضور ایجاد کرده بود و با همین امکان در فرصت ایجاد شده با مرکز یاسوج و در استان کهکیلویه و بویراحمد و استان بوشهر ارتباط برقرار گردید و نماینده وزیر دفاع در این استانها نیز نقطه نظرات خود را بیان کردند.

IMG_0775.JPG
در انتهای این پیش همایش جناب دکتر ناجی معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور نیز با بررسی تطبیقی اندیشه دفاعی امام علی(ع) و مقام معظم رهبری، نقطه نظرات خود را بیان نمودند.

IMG_0782.JPG

 

دسته بندی: 
گزارش

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

کد امنیتی

لطفا کد زیر را وارد نمایید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.